یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

۵ مطلب در تیر ۱۳۹۳ ثبت شده است

لوگو وبلاگ حیدریون


۳ نظر موافقین ۴ مخالفین ۰
بنی الزهرا(س) ...

اطلاعیه مهم از تیم سایبری «نحن أبناء الحیدر»

راه ظهور


بــِـسمِ اللّـــه ِ  الرَّحـــمن ِ  الرَّحــــیم


إِنَّما یُریدُ اللَّهُ لِیُذْهِبَ عَنْکُمُ الرِّجْسَ أَهْلَ الْبَیْتِ وَ یُطَهِّرَکُمْ تَطْهیراً

(أحزاب / 33 )


ما فرزندان حیدر کرار در نظر داریم از هم اکنون در راستای بیان موانع ظهور قطب عالم امکان، حضرت بقیة الله الأعظم(ارواحنا فداه)   مطالب طبقه بندی شده، هدفمند و جذاب را مورد بحث قرار دهیم.


سعی بر این است این مطالب بر اساس رهنمودهای مقام عظمای ولایت، حضرت آیة الله سید علی خامنه ای (مدظله العالی)  به شما عزیزان ارائه گردد.

امید است با عنایت بی بی  دو عالم حضرت ریحانة النبی(سلام الله علیها)   به این امر مهم دست یابیم؛ إن شاءالله...ماییم و نوای بی نوایی     ***     بسم الله اگر حریف مایی

۱۶ نظر موافقین ۶ مخالفین ۰
أنا ثائر الزهرا(س) ...

فقط امام زمان نامحرم بود...

ورود امام زمان ممنون


یک هفته بود کارتهای عروسی روی میز بودند. هنوز تصمیم نگرفته بود چه کسانی را دعوت کند. لیست مهمانها و کارهای عروسی ذهنش را پر کرده بود...

(باقی ماجرا در ادامه مطلب)


۱۲ نظر موافقین ۸ مخالفین ۰
أنا ثائر الزهرا(س) ...

...۴ نظر موافقین ۴ مخالفین ۰
بنی الزهرا(س) ...

به‌ خاطر امام گفتم

ناگفته‌هایی از انفجار سال 63 در نمازجمعه تهران


گفت‌وگو با محمود مرتضایی ‌فر


برگزاری نمازجمعه‌ی تهران همواره با یک اسم عجین بوده است؛ محمود مرتضایی ‌فر. با این ‌که در سال‌های نهضت امام یکی از فعالین بود اما بیشتر مردم اولین چهره‌ای که از او به یاد دارند، مردی میان‌ سال است که مجری برنامه‌ ی ورود حضرت امام به ایران بود. همان ‌که اولین ‌بار برای تأیید سخن امام تکبیر گفت و این سنت را رایج کرد. تصویر دیگری که از مرتضایی‌ فر به یاد مانده است به‌ عنوان مجری نمازجمعه‌ ی تهران است. حتی بسیاری او را تنها با سمتی که مرحوم حاج احمدآقا به او داد می ‌شناسند؛ وزیر شعار. اگرچه چند سالی است که کمتر در نماز جمعه حاضر گشته است، اما خاطرات ناب او منحصر به فرد است؛ حتی اگر غبار سال ‌ها فاصله بر آن نشسته باشد. آنچه در پیش روی شماست، مصاحبه‌ ای کوتاه است با او به بهانه ‌ی سی‌ امین سال صدور حکم امامت جمعه‌ ی تهران برای رهبر معظم انقلاب.

محمد مهدی اسلامی

۱ نظر موافقین ۴ مخالفین ۰
محب الرضا